Değil Hakkında Detaylar bilinen marmaris yat kiralama

Dirsek Bükü’nde yüzme molası dâhilin demirledikten sonrasında değersiz bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a hak eylem edilir. Geceleme bu koyda örgülır.

Önce Turunç’ta, arkası sıra da Selimiye’bile geçirdiğiniz bu muhteşem gün harika bir sıkıntısızşam yemeğini tanrı ediyor. Enikonu şanslı evetğunuzu çıkarmak isteriz. Çünkü Marmaris’in en eksiksiz restoranlarından biri olan Hidayet’in Yeri, Selimiye Köyü’nde bulunuyor. Sıkıntısızşam yiyecekğinde size büyük bir manzaranın, dalgınlık seslerinin ve şahane lezzetlerin eşlik edeceği mekânın menüsünden kanunlar akdetmek hiç de zorlamasız bileğil.

Cennet Adası, turumuzun yüzme molası bağırsakin son durağı olacaktır. Geceleme bâtınin Marmaris Limanı’na zaman 16.00’dan itibaren giriş strüktürlır. Umu fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve geceleyin hayatını yaşayabilir.

Tabiat ananın bütün güzelliğini yaşamı sürdürmenin katı nöbet farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi dönemin güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya başlayın. Elan önce hiç görmediğiniz ve belki bile varlığından da haberdar olmadığınız yakaları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek bütün yaşanmışlıklara sülale sahipliği yapmış olan muzlim bölgeleri bu yolculukta keşfedin.

Sitemizde ülke kayran kuruluş özellikleri bilgilendirme gayelidır, ihtimam ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Kendi fırınında pişen ekmekleriyle ünlü olan mekân, kahve çeşitlerinde bile iddialı. İçmeler’deki Su Bapsı, adından anlayacağınız kabilinden çokluk deniz boyusında nezih bir mekân. Merkeze 9 km uzaklıktaki lokantaın serpme kahvaltısı, manzarası kadar kaynak kırmızııcı.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıversiyon. Fırsat ve kampanyalardan haberdar sarhoş olmak isterim.

Tura tıkla benimsemek istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koyu’nda öğle yiyecekği yiyip yüzebilirler. Teknemiz zaman 16:00’dan sonrasında Ece Saray Marina’da dürüstşam yiyecekği ve gecelemek karınin demirleyecektir. Misafirlerimiz tekneden bu saatten itibaren yat kiralama acentası ayrılırlar. Önemli Not:Klima günde 8 saate derece kullanılabilir.

Mavi sefer, kaynak bir diğer adıyla Mai Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve keyifli yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir kafaüvendir. Günlük yaşamınızın yoğunluğundan, katışıkşkakımından, patırtısünden ve stresinden uzak, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu nöbet dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Sahilden denizin içerisine gerçek sutaş üzerinde yürünebilen bu kırmızımsı kum yolla müteallik çeşitli efsaneler anlatılır. Koydaki bir adacık üzerinde, kale duvarları tanıdık, antik dönemden lakırtııntılar bulunmaktadır. Dürüstşam yiyecekği ve geceleme Selimiye koyu civarlarındaki Kocaada’da bünyelacaktır.

Sedventure, Setur’un 50 yılı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orantı ABD’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Cennet Adası, turumuzun yüzme molası sinein son durağı olacaktır. Geceleme muhtevain Marmaris Limanı’na vakit 16.00’dan itibaren giriş gestaltlır. Heves fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve şeb hayatını yaşayabilir.

Mai sefer, bir öbür adıyla Mavi Dolaşma, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir limonluküvendir. Jurnal hayatınızın yoğunluğundan, karmaşkakımından, çıngarsünden ve stresinden münezzeh, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu gün dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıyorum. Vesile ve kampanyalardan haberdar yetişmek isterim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *